Tel:
Çin Reçeteli Gözlük Mercekleri Üretici
Jiangsu Aogang Optical Glasses Co., Ltd.
Açık dünyayı sana geri getir

Ana sayfa

Jiangsu Aogang Optical Glasses Co., Ltd.

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Jiangsu Aogang Optical Glasses Co., Ltd.

Jiangsu Aogang Optik Gözlük Co Ltd Çin'de önde gelen profesyonel gözlük cam üreticilerinden biridir, bir teknik fabrika 1996 yılından beri optik lens üretiminde uzmanlaşmış, tesisimiz 12.000 metrekarelik bir alanı kaplar ve günlük çıktı 40.000pieces yükseltti. Şirket ISO9001 standardına göre onaylanmıştır, ayrıca ürünlerimiz CE ve FDA ile tescil edilmiştir.


Görme alanında 20 yıllık deneyime sahip olan lenslerimiz yurtdışı pazarlarda yüksek beğeniyle karşılanıyor; kaliteyi kontrol etmek için el sanatlarını sürekli geliştiriyoruz. Bilim ve teknoloji her zaman işyeri sertifikasına sahiptir. Merceklerimiz, tek görüş, çift odaklı mercekler, fotokromik mercekler, aşamalı mercekler, bitmiş mercekler, yarı mamul lensler, normal güç ve rx gücü gibi geniş bir yelpazeyi kapsar.

Kendi laboratuvarımız var, profesyonel teknik ekip ekipleri ile 25 mühendis içeriyor ve müşterilere bireyselleştirilmiş hizmetler sunuyor.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : AOGANG

No. Çalışanları : 300~400

Yıllık satış : 5,000,000-8,000,000

Yıl kurulan : 1996

İhracat p.c : 60% - 70%

Şirket tarihçesi

Jiangsu Aogang Optik, 12000 metrekarelik alanları kapsayan ve 300'den fazla çalışana sahip olan, Çin'de 20 yıllık tecrübeye ve tecrübeyi ihraç eden 10 yılı aşkın profesyonel bir optik lens üreticisidir.

Ürün kataloğu geniş bir ürün yelpazemiz, 1.499, 1.56, 1.60, 1.67, 1.71, 1.74 ve bifokal, aşamalı, fotokromik, yarı mamul lens ve benzeri, müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarını .

Bir grup modern makine, ürünlerimizin kaliteli olmasını sağlayacaktır. Büyük üretim kapasitesi, size sunabileceğimiz rekabetçi fiyat ve memnuniyet verici teslimat süresini garanti eder.


Şimdilik, ürünlerimiz İngiltere, Almanya, İsviçre, Fransa, Polonya, Amerika, Brezilya ve benzeri dahil olmak üzere 13 ülkeye ihraç edilmiştir. Sizinle iş ilişkisi kurmak istiyoruz. Aogang Optik, şirketinize hizmet etmeyi amaçlıyor!

Firma Servisi

Neden Bizi Seçmelisiniz

1. Biz 10 yılı aşkın deneyim üreten bir üreticiyiz. Tüm lensler Avrupa ülkeleri, Japonya, Kore, Kuzey ve Güney Amerika, Orta Doğu, Güneydoğu Asya ve Afrika pazarına ihraç edilmektedir. Tüm alıcılara kaliteyi tüm dünyada garanti ediyoruz ve geçmiş ihracat zamanlarında alıcılar için kalite konusunda yüksek bir üne sahibiz.

2. Müşterinin malları almasına ve ödeme bittikten sonra ürün kalitesini doğrulamasına kadar her gün ürün işlemeyi takip etmeye başlayacağız. İstediğiniz zaman, örneğin Skype, Whatsapp gibi İnternet sohbet araçlarıyla bize ulaşabilirsiniz.

3. Üretim sürecimiz vakumlu tozsuz dükkânındadır, örneğin malzeme, karışık malzeme hazırlamak ve çıkarmaktır. Üretim sürecinde kontröl lens kalitesine dört kez kalite kontrolü yapmak.

4. OEM ve ODM siparişlerini kabul ediyoruz. Aslında ürünlerimizin çoğu özelleştirilmiştir. Malzeme, boyut ve baskı ile ilgili gereksinimlerinizi karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Şirket takım

EKİPLERİMİZ

1. RX LABORATUARI

Profesyonel teknik ekibi, müşterilerine bireyselleştirilmiş hizmet sunmak için kendi ekipleriyle birlikte 25 engebeyi içeriyor.

2. UC LENS ÜRETİM TEMELİ

200'den fazla birinci sıra teknik personel, 10 profesyonel mühendis, müşterilerimize yüksek kaliteli yığın stok lensleri sunmaktayız.

3. SERT KAPLAMA VE AR KAPLAMA ÇALIŞTAYI

100 çalışanı, 5 mühendisliği bulunan profesyonel ekip, yüksek iletkenlik lensleri ve kaliteli kaplama lensleri ile müşterilere sunmaktadır.

4. PROFESYONEL HİZMET EKİBİ

30'dan fazla profesyonel insan, müşterilerimizden önce ve sonra firmamızdan ürünler satın alarak en iyi hizmeti sunacaklardır.

Jiangsu Aogang Optical Glasses Co., Ltd.
Nangangxiao'nun doğusunda, Situ Kasabası, Jiangsu Eyaleti, Çin'in Danyang Şehri
Tel:86-511-86550315-9:00~17:00
Çin iyi kalite Prescription Eyeglass Lenses Tedarikçi. Copyright © 2018 - 2019 prescription-eyeglasslenses.com. All Rights Reserved.